מדריכים ליישומים

# tackk – קישור למדריך

מצגת tackk

# canva – קישור למדריךcanva

כלי חינמי ליצירת מצגות, תרשימי זרימה, כרזות, כרטיסיות ניווט, כרטיסי הברקה, תעודות מעוצבות, תמונות עם כיתוב ותעודות מעוצבות לתלמידים.

# Flippity Random Name Picker – קישור למדריך או קישור לסרטון

בוחר שמות באופן אקראי מתוך שמות בגיליון אלקטרוני (מצגת להורדה). יישום המאפשר לחלק את הכיתה לקבוצות או לזוגות. מתאים גם לשיעורים מתקדמים בהסתברות במקצוע המתמטיקה.

# testmoz – קישור למדריך

מבחן מקוון שבו ארבע אפשרויות לשאלות סגורות. משוב מיידי לתלמידים בסיום המבחן. המורה מקבל דוח מסכם של הציון בסיום testmozzהמבחן ויכול לראות איך ענה התלמיד בלחיצה על שמו של התלמיד. אין צורך ברישום אך צריך להעתיק את כתובת הURL ואת הקודים הנפרדים למורה ולתלמיד. מתאים במיוחד לסיכום של חומר או כחזרה לקראת מבחן גדול.

# playbuzz – קישור למדריך או קישור ישיר לplaybuzz

playbuzz היא פלטפורמה ליצירת חידונים מסוגים שונים:  טריוויה, בhttps://www.playbuzz.comחן את עצמך, סקרים מסוגים שונים והצגת  עובדות . אפשר לצפות בסרטון הסבר מהו playbuzz
פעילויות לדוגמה:
* בחן את עצמך שאלון למורה המתוקשב
*  החוקים הלא כתובים – וואטסאפ למורים
*  באיזה יישום השתמשתם הכי הרבה בכיתה?

# plickers – קישור למדריךמזכה: https://plickers.uservoice.com/forums/194176-ideas

יישום דיגיטלי שדורש רק טלפון נייד אחד ומקרן. מדפיסים כרטיסיות עם קוד לכל תלמיד בתחילת שנה    ומשתמשים במשך כל השנה. ניתן גם לערוך בעזרתו שאלונים, חידונים, בחנים ועוד.

# pintrerest – קישור למדריך או לסרטון

רשת חברתית מקוונת בצורת לוח מודעות שמאפשר 'לנעוץ' כל תמונה, או סרטון שמוצאים ברחבי המרשתת. אפשר ליצור ולנהל אוספים על ידי יצירת לוחות לפי תחומי עניין. מורים יכולים ליצור לוחות לפי מקצועות או כיתות. 

#random Name Picker – קישור למדריך

האתר לא דורש רישום, אפשר להכין את הפעילות מראש לשמור אותה או אפילו להשתמש בפעילויות של אחרים בעזרת כתובת הפעילות או QRקוד. לא לשכוח לשמור את כתובת הפעילות והמספר בסוף ההכנה כדי שתוכלו לחזור אליה. מתאים לפעילויות בסגנון: "אמת או חובה", או פעילויות שמשלבות בחירה אקראית של משימה. מומלץ ללמד בעזרת הגלגל את נושא ההסתברות במתמטיקה. כמו כן ניתן להקליד את שמות התלמידים ולבחור באופן אקראי תלמיד כשצריך לדוגמה לבחור מתנדב מהכיתה או לבחור את סדר התורנים.
פעילויות לדוגמה:
* פעילות היגדים לתחילת שנה 

# roojoom – קישור למדריך

רוג'ום הוא כמו: 'קלסר דיגיטלי', מסודר לפי חוצצים בו אפשר להצמיroojoomד תמונות, כתבות, אתרים, סרטים או סתם לכתוב כמו בוורד. בנוסף אפשר ליצור תהליך שבנוי שלב אחר שלב לדוגמה: לבנות עבודת חקר במדעים. כל רוג'ום יכול לעסוק בנושא אחר לפי נושאי הלימוד בכיתה.
פעילויות לדוגמה:
היסטוריה – הישוב היהודי עד מלחמת העולם הראשונה
תקשוב – ארגז כלים

 

 

הוספת שיר מהמחשב לסרטון ANIMOTO

 

 

 

pinterest

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s