תבניות למצגות בחינם

אין תגובות

מצגת פאוורפוינט יכולה להיראות נפלא עם תבניות מתאימות. לפניכם מספר אתרים המספקים תבניות בחינם. כל מה שצריך הוא להוריד את המצגת למחשב, לשמור בשם בתיקייה להפוך עריכה לזמינה ולעבוד על המצגת. לא לשכוח לאחר מכן לשמור בשם שונה.

lovepik

אתר המכיל 67,733 תבניות למצגות מעוצבות מכל העולם, אפשר להוריד מהאתר בכל יום מצגת אחת בלבד לשם כך יש צורך להירשם לאתר. בנוסף אפשר להוריד גם תמונות, תבניות לפוסטרים, אייקונים ועוד.

  AllPPT

תבניות למצגות במגוון תחומים: השכלה, מזון, צבא, רפואה, תעשיה, נופש, כלכלה, ספורט, נסיעות ועוד. ניתן לבחור תבניות גם לפי צבע, פופולרי, מודרני ומקצועי.

האתר מספק גם תבניות המכילות תרשימים וגרפים ברקע כחול אפור.

SLIDESCARNIVAL

תבניות חינמיות של Powerpoint ו- Google Slides בחינם העיצובים מקצועיים, צבעוניים ויצירתיים. ניתן ליצור גם מצגות רשמיות ועסקיות. התבניות ניתנות להתאמה אישית וקלות לעריכה. אפשר להשתמש בתבניות לשימוש אישי או מסחרי. תבניות המכילות גרפים ניתנות להורדה בתשלום.

fppt.com

יותר מ -10,000 תבניות מעוצבות וחינמיות הקבצים יורדים בקובץ zip אחרי ההורדה.(אין צורך להירשם), פותחים את המצגת, הופכים את העריכה לזמינה. שומרים בשם אחר ואפשר לעבוד על המצגת.

PresentationGo

אוסף רחב של תבניות PowerPoint להורדה בחינם. גרפיקה ברמה גבוהה של שקופיות  רקע, דיאגרמות, מפות, ציר זמן ועוד. ויש גם דף פייסבוק.

Presentation Magazine

 ואחרון – 48,118 רקעים ותבניות חינמיות. באתר קיימת הפרדה בין התבניות לרקעים, המלצות להצגת המצגת בצורה מיטבית וכתבות על מצגות (הכל באנגלית).

להשאיר תגובה

היכנס באמצעות אחת השיטות האלה כדי לפרסם את התגובה שלך:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s